Ювілей Якуніної Валентини Макарівни

29 липня 2018 року відсвяткувала свій ювілей Валентина Макарівна Якуніна. Валентині Макарівні виповнилось 70 років. З них 50 років вона працювала в Миколаївському зоопарку. Це – найбільший в історії зоопарку стаж роботи серед наших співробітників.

   Молодим спеціалістом Валентина Макарівна прийшла на роботу до Миколаївського зоопарку 6 січня 1968 року, коли більшість теперішніх співробітників зоопарку тільки народилися або були ще дітьми. Багато років Валентина Макарівна працювала на посаді завідувача відділом хижих тварин, зараз займає посаду заступника завідувача цього відділу. Завдяки її особистому владу і щоденній кропіткій роботі отримано потомство від багатьох рідкісних видів хижих тварин. Особливо вона проявила свої організаторські здібності і здатність долати нестандартні ситуації під час переїзду зоопарку у приміщення нової території. Протягом багатьох років Валентина Макарівна дбала про підопічних хижаків, була організатором різноманітних заходів щодо поліпшення умов їх утримання, годівлі і лікування.

   Якуніна Валентина Макарівна – висококваліфікований спеціаліст, умілий керівник колективу, хороший наставник молоді.

Щиро вітаємо Вас, шановна Валентина Макарівна, зі знаковою подією у Вашому житті, бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, енергійності, благополуччя, подальшої праці в зоопарку та успіхів у роботі!