Поповнення в родині сиамангів

 

У родині сіамангів – поповнення!
Саме зараз в Миколаївському зоопарку можна побачити справжнє диво – крихітне тендітне дитинча сіаманга, яке з’явилося на світ 17 вересня 2017 року. Це вже четверте дитинча сіамангів Таоса (він прибув до нас у 2009 році з Франції) і Теркіни (приїхала в 2010 році з Австрії). Один з малюків сіамангів, що народились у нас, зараз знаходиться в Київському зоопарку, а Тіна, старша сестричка новонародженої мавпочки, зараз живе в нашій дружній групі сіамангів. 
Сіаманг - найбільший представник гібонових. Він мешкає в тропічних дощових лісах Суматри і півострова Малакка. Пересувається майже виключно в кронах дерев на довгих, сильних руках. Гібони мають стереоскопічний зір. Це означає, що вони бачать предмети об'ємними і здатні точно оцінювати відстань від між гілками під час стрибка.
На горлі в сіаманга є мішок-резонатор, завдяки резонуючим властивостям якого голос цієї тварини можна почути на відстані до трьох кілометрів. 
Сіаманги створюють міцні сімейні союзи. Самець зазвичай все життя проводить з однією самкою. У вирощуванні і вихованні потомства беруть участь як самка, так і самець. 
Поспішайте поспостерігати за відносинами в сім’ї цих чудових тварин, за поведінкою їхніх дитинчат, поспішайте зробити чудові знімки малюків, адже ростуть вони дуже швидко!