Традиційне свято,присвячене птахам.

31 березня о 12.00. до відкриття весняного сезону Миколаївський зоопарк провів традиційне еколого-просвітницьке свято, присвячене птахам - «Птахи нам на крилах весну принесли». 
Мета даного просвітницького заходу – привернути увагу відвідувачів до Миколаївського зоопарку та його колекції, зокрема до багатої колекції рідкісних видів пернатих, а також розповісти нашим гостям, дітям і дорослим, про роль птахів в природі і житті людини. 
Це свято, як і всі еколого-просвітницькі заходи на території Миколаївського зоопарку, пройшло в цікавій, яскравій, веселій ігровій формі. В програмі заходу - концертна програма за участю творчих колективів міста, багато цікавого з життя птахів, майстер-класи з розпису великодніх яєць, з виготовлення витинанок, оригамі, селфі -квест та ігрова програма.
Також ми приготували для наших гостей цікавий сюрприз – неймовірно яскраву фотозону, присвячену птахам та Пасхальним святам. На фотозоні представлені роботи юних майстрів - учнів шкіл, коледжів, творчих гуртків, Миколаївського обласного творчого об’єднання «Прибужжя». Всі юні майстри, учасники нашого Пасхального конкурсу, змогли безкоштовно прийняти участь у сьогоднішньому святі. Всього до нас надійшло більше 150 робіт.
В програмі приймали участь: Народний естрадний ансамбль танцю «Сюрприз», Міська станція юних натуралістів, юні вокалісти міста з театру-студії вокалу, Миколаївський муніципальний академічний коледж. 
Інформаційний партнер – радіо «Рідна вулиця».