Звіт про роботу Миколаївського зоопарку за 2017 р

Миколаївський зоопарк випустив друкований варіант звіту про роботу зоопарку за 2017 р., в якому кожен, хто зацікавиться, може детально ознайомитись з усіма подіями, які відбувалися протягом року. 
Цього року в зоопарку побувало багато відвідувачів. Протягом звітного періоду ми проводили різні святкові заходи за участю професійних та самодіяльних творчих колективів, намагаючись залучити до зоопарку наших громадян та гостей міста у всі пори року. Зоопарк став головним туристичним об’єктом регіону. Ми завершили будівництво вольєру для смугастих гієн, збудували літній вигін для тропічних черепах. Наше головне цьогорічне досягнення у будівництві – це здача комплексу для жирафів з пішохідним оглядовим містком. Окрім багатьох інших елементів модернізації, для зручного огляду експозиції зоопарку людьми з обмеженими можливостями споруджено 10 пандусів. 
Головним досягненням року у справі розмноження тварин, безсумнівно, стало отримання потомства від білих ведмедів.
Успіх в утриманні та розведенні значною мірою залежить від правильного годування тварин. У 2017 році зоопарк видав нову редакцію «Раціонів годування тварин». Над цим виданням колектив наших спеціалістів працював багато років.
Є рекордсмен і серед наших підопічних. Найстарішому з усіх мешканців зоопарків України місісіпському алігаторові Васі виповнилося 75 років.
Час летить швидко, і невдовзі Миколаївський зоопарк буде відмічати своє 120-річчя.
У звіті за рекомендацією скрінінгу ЄАЗА опубліковано план колекції на 2019 рік. Ми з надією дивимося у майбутнє й сподіваємося на відновлення членства в Європейській Асоціації зоопарків та акваріумів. Миколаївський зоопарк за рахунок власних коштів 
проводить роботи по реконструкції та модернізації існуючих вольєрів та будівництву нових. Ми намагаємось відповідати світовим стандартам утримання тварин, для цього встановлюється нове сучасне лікувально-діагностичне обладнання, проводиться робота зі збагачення середовища існування тварин, розроблюються нові раціони годування.
З цією інформацією можна ознайомитися на сайті нашого зоопарку та в бібліотеках міста. 
Ми працюємо для вас, а також для того щоб нашими спільними зусиллями зберегти світ диких тварин!