Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин (англ. World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, що святкується кожного року 4 жовтня.
Ще в 1931-му році прихильники руху захисту природи, на Міжнародному конгресі, що проходив в італійській Флоренції, враховуючи сумну динаміку розвитку відносин людини і природи, ініціювали установити щорічний Всесвітній день захисту тварин, який було прийнято відзначати 4-го жовтня. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.
Саме в цей день екологічні організації ще раз нагадують людству про необхідність охорони тварин та розповідають, які ж заходи можна вжити саме для їх спасіння. Миколаївський зоопарк, звичайно ж, має безпосереднє відношення до відзначення цього дня. В нас не тільки утримується велика колекція рідкісних тварин, створюються умові для їх успішного розмноження, зоопарк приймає участь у багатьох міжнародних програмах розведення диких тварин. У зоопарку проводиться велика просвітницька робота, ми стараємось показати кожному відвідувачеві, наскільки цікавими, красивими, чудовими є тварини. В справі збереження тварин важливий внесок кожної людини. Адже тільки нашими спільними зусиллями ми зможемо зберегти світ диких тварин!

ДЗТ