29 лютого 2020 року 0 12.00. Миколаївський зоопарк провів традиційне свято «Масляна прийшла, сонце людям принесла!»
Сьогодні в зоопарку було гаряче! На сцені яскраве свято запалили талановиті актори Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району. В програмі – танці та пісні, народні обряди та традиційні ігри. Кульмінацією свята стало спалювання символу зими – Мари. Сьогодні, в останній день зими, ми прощаємось с зимою сезону 2019-2020 та зустрічаємо весну!
В зоопарку працювала надзвичайно яскрава тематична фотозона.
Смаколиками пригощала фірма «Подросток»
![Масляна1](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B01.jpg)
![Масляна2](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B02.jpg)
![Масляна4](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B04.jpg)