Сьогодні у Миколаївському зоопарку було тепліше, ніж в будь-якому іншому куточку Миколаєва!
Талановиті студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв подарували відвідувачам яскраве та веселе свято. Цікаві конкурси,веселі ігри та смачні подарунки – ось, що сьогодні чекало наших гостей. На святі було цікаво як діткам, так і дорослим, кожен зміг дізнатись щось нове про традиційні святкові українські обряди та по-справжньому повеселитись на іграх.
Працівники зоопарку дуже вдячні Миколаївському коледжу культури та мистецтв за неймовірне свято та емоції, які вони подарували, та віддячили акторам-студентам цікавою та пізнавальною екскурсією по зоопарку.
2020 рік почавсь у зоопарку дуже яскраво, а як кажуть: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш», отже слідкуйте за нашими новинами та анонсами, у нас ще багато цікавого.
![Щедрик11](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%A9%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B8%D0%BA11.jpg)
![щедрик3](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D1%89%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B8%D0%BA3.jpg)
![щедрик4](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D1%89%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B8%D0%BA4.jpg)