Довго гадаєте куди піти з дітьми на зимову прогулянку? На дитячих майданчиках холодно, а площу на Соборній ви вже бачили? Тоді саме час завітати до зимового зоопарку! Теплі зимові вольєри не дозволять вам замерзти, спілкування з тваринами та природою забезпечать вам спокій, а яскрава площа, чарівна ялинка та найкращий у місті вертеп обов’язково подарують новорічний настрій. Сьогодні, за допомогою студентів Миколаївського муніципального академічного коледжу відбулось яскраве та веселе відкриття зимового сезону у зоопарку. Тепер кожен з вас може прийти та насолодитись красою зимового зоопарку особисто. І це тільки початок! Слідкуйте за нашими новинами, ми ще подаруємо вам свято та новорічний настрій!
![Св.Николай20.12](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%A1%D0%B2.%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B920.12.jpg)
![Св.Николай20.2](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%A1%D0%B2.%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B920.2.jpg)
![Св.Николай20.1](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%A1%D0%B2.%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B920.1.jpg)