День працівників природно-заповідного фонду

7 липня - День працівників природно-заповідного фонду.

Людина в сучасному світі має настільки глобальний вплив на оточуюче середовище, що майже не залишилось на планеті місць, де людська діяльність не завдала б непоправної шкоди природі. Винятком є природно-заповідні об’єкти, де зберігаються представники світу тварин або рослин, зберігаються цілі природні екосистеми. Тисячі працівників заповідників, національних парків, ботанічних садів, зоопарків намагаються зробити справу збереження живої природи якнайбільш ефективною.

   З метою підтримки природно-заповідної справи, враховуючи істотний внесок фахівців та професіоналів, не байдужих людей до сьогодення та майбуття стану нашої природи, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 18-го серпня 2009-го року Президентом України, згідно Указу № 629/2009 встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, який тепер щорічно відзначається 7 липня.

Вітаємо всіх працівників природно-заповідної справи з професійним святом, бажаємо здоров’я і успіхів у їх нелегкій, але такій необхідній роботі!