На дворі прохолодна та похмура погода, а у Миколаївському зоопарку тепло та весело, адже рубрика «Активні вихідні» продовжує радувати як найменших відвідувачів, так і їх батьків. Сьогодні веселий настрій дітям дарували білий ведмедик та кролик. Під час анімації діти розгадували загадки, доводили свою швидкість та кмітливість та навіть, змогли пограти у сніжки. Задоволені залишились усі. А вас, ми чекаємо на наступних програмах, тож слідкуйте за нашими оголошеннями.
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/343437326_617456860401002_1814493255602752986_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/343467239_625023676150614_3173582170904122154_n.jpg)