Ніяк не хоче йти від нас холодна зима! Не здається, сипле снігом, дме вітром крижаним! То, мабуть, треба на Колодія як слід зиму проводити! Сьогодні в Миколаївському зоопарку зиму проводжали юні талановиті артисти Миколаївського Муніципального Академічного коледжу. Проводжали з танцями, співами, дотепними жартами та гуморесками, веселими іграми! І звичайно ж, за традицією, сьогодні ми запалили символ зими - Мару. До побачення, Зимо! Чекаємо весняного тепла.
![](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/160030100_465390361483113_6800986939661183702_o.jpg)
![](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/160498452_465390671483082_4209953034563654551_o.jpg)