З Миколаївським зоопарком можливо все!
Сьогодні всі відвідувачі, які завітали до зоопарку отримали чудову можливість відчути японську атмосферу в мальовничому куточку "На стику двох культур". Цікава екскурсія про «Королівську рибу», фотосесія з "японками", годування коропів кої, все це подарувало незабутні враження, позитивні емоції та чудовий настрій нашим відвідувачам.
А для тих, хто не встиг відвідати Миколаївський зоопарк сьогодні, не засмучуйтесь, адже завтра на вас чекає, запальна та драйвова анімаційна програма для найменших відвідувачів, яка почнеться о 14:00, а відразу після неї о 14:30 пізнавальна екскурсія «Стежками котячих Миколаївського зоопарку». Місце зустрічі головна площа зоопарку.
Гарантуємо, задоволений буде кожен.
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/384774429_815806413883659_4279282918372208552_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/384776012_815805870550380_3027422873348883894_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/384780379_815806453883655_2877419073075128874_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/384794777_815806440550323_2783851526897170701_n.jpg)