Зоопарки в сучасних умовах – це не окремі ізольовані організації. Повною мірою виконувати свої функції зоопарки можуть лише у тісному взаємному співробітництві. Співробітничають між собою зоопарки Європи, зоопарки світу. Більшість зоопарків України також об’єднані в Асоціацію Зоопарків України (АЗУ) Association of Zoos of Ukraine - AZU. Працівники зоопарків – членів Асоціації - тісно співробітничають з метою обміну досвідом, регулярно проводячи семінари різноманітної тематики. Асоціація Зоопарків України займається перерозподілом коштів, що надійшли в якості допомоги. І, звичайно, зоопарки співробітничають з метою обміну тваринами.
Так сьогодні, 17 жовтня, до Біопарку Одеси Зоопарк Биопарк, який, до речі, зовсім недавно приєднався до АЗУ, відправився наш молодий (його вік - три роки) двогорбий верблюд (Camelus bactrianus) на ім’я Заурбек. Тварина передана на перетримку з метою розмноження, адже в Біопарку на нашого Заурбека вже чекає «наречена» на ім’я Кузя.
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/391758734_828443942619906_4724952304501701904_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/391758969_828443925953241_2393450527371433194_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/392826703_828444012619899_6040603220725824085_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/393491125_828443945953239_6226401331690648522_n.jpg)