Січневе диво в Миколаївському зоопарку!
Сьогодні, 21 січня у Миколаївському зоопарку розквітли перші підсніжники (Galanthus). Щороку спеціалісти зоопарку ведуть календар цвітіння усіх рослин дендропарку. Декілька років тому було зафіксовано рекордно раннє цвітіння цієї рослини, 29-30 січня. В цьому році цвітіння підсніжників спостерігається значно раніше ніж в минулі роки. Тож, саме зараз вдалий час аби помилуватись чарівною весняною квіткою.
Побачити перші підсніжники в Миколаївському зоопарку можна біля літнього вольєру шимпанзе, навколо ставку з коропами кої та на схилах «Острова звірів».
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/326566156_1607933919659378_2013475515327793978_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/326573859_582257797110146_1334245983972380434_n.jpg)