Свято Водохреща у Миколаївському зоопарку!
На дворі прохолодна та похмура погода, а у зоопарку тепло та весело, адже найменших відвідувачів та їх батьків розважали зайчик, білий ведмідь та тигреня. Під час анімації діти розгадували загадки, грали в ігри, танцювали, доводили свою швидкість та кмітливість у цікавих конкурсах, за що отримували призи.
Далі буде... Слідкуйте за нашими повідомленнями! Ми чекаємо на вас!
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/417760909_885415866922713_7851300529090140011_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/417881286_885415770256056_1503079868038948939_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/418092785_885415773589389_205079725961860630_n.jpg)