Протягом вихідних у Миколаївському зоопарку пройшов цикл лекцій «Зустрічі з улюбленими тваринами». Всі відвідувачі, які прийшли на лекцію, дізналися багато цікавих фактів про тварин та змогли познайомитися з нашими гігантами як з особистостями, почули багато фактів про їхнє життя в зоопарку, вподобання в їжі та особливості характеру.
Нагадуємо, що такі просвітні заходи будуть проходити кожні вихідні. Тому слідкуйте за нашими повідомленнями!
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/423313001_901622485302051_3107843931089970863_n.jpg)