Традиційно Миколаївський зоопарк святкує свій день народження у вересні, одночасно з відзначанням Дня міста. От і сьогодні, 22 вересня, на центральній площі зоопарку відбулись урочистості з нагоди 119-річчя зоопарку. Привітати колектив зоопарку прийшов міський голова Миколаєва Сєнкевич О.Ф., начальник Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Любаров Ю.Й., керівник Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури Назарова Л.І.
Квіти, почесні грамоти та цінні подарунки отримали робітники з догляду за тваринами, зоотехніки, бухгалтери, водії - всі, хто забезпечує роботу одного з найстаріших закладів культури міста.
З днем народження, Миколаївський зоопарк!
![](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/2_5.jpg)
![](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2.jpg)