Японські макаки або «снігові мавпи» - найпівнічніші з приматів. Вони чудово пристосовані до клімату півночі Японії, де бувають морози і сильні снігопади завдяки теплому хутру і високому інтелекту. Вони здатні виживати при температурі −15 °C, проводячи більшу частину зими у гарячих джерелах— природних цілющих ваннах. Ці мавпи вміють швидко переймати навички один від одного. Нещодавні дослідження японських макак засвідчили, що вони мають «діалекти» та «говірки», подібно до людей.
У Миколаївському зоопарку всі бажаючі можуть побачити групу японських макак просто зараз, оскільки утримуються вони у вольєрах на відкритому повітрі. Макаки мають надзвичайно цікаву поведінку - спробуйте поспостерігати, як грається малеча, як матері доглядають за дітьми, як захищає свою родину сердитий тато.
![Макак](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BA.jpg)
![Макак3](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BA3.jpg)
![Макак2](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BA2.jpg)