Сьогодні відзначає свій ювілей заступник начальника відділу з ремонтно-будівельних питань Шалаєва Марія Михайлівна.
Марія Михайлівна є висококваліфікованим, досвідченим фахівцем, вона пройшла великий трудовий шлях від часу освоєння нової території зоопарку до сьогодення. За період роботи Шалаєва М.М. зробила значний особистий внесок у будівництво нових споруд, вольєрів, службових приміщень. Колеги поважають її як досвідченого фахівця, ветерана праці, цінують як хорошого організатора.
Ми щиро вітаємо Марію Михайлівну з ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, енергійності, добробуту, подальших успіхів у роботі в зоопарку!
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/433002892_940137838117182_3505918462171918457_n.jpg)