20 липня 2021 року в Миколаївському зоопарку був дуже відповідальний день. Згідно з рішенням координатора Європейської програми збереження вимираючих видів тварин (EEP) по білому ведмедю ми відправили самця Нанука на нове місце проживання – у сафарі-парк "Monde Sauvage", місто Евай, Бельгія. Там на нього чекає молода самиця. Сподіваємось, що в бельгійському зоопарку йому буде добре.
У нашому зоопарку залишились Зефірка та її донька Сметанка.
Щасливої дороги, Нанук!
![](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-07-21_11-44-02-740.jpg)
![](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-07-21_11-44-04-279.jpg)
![](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-07-21_11-43-58-489.jpg)
![](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-07-21_11-44-05-757.jpg)