Ми вдячні всім, хто допомагає нам пережити тяжкі часи, нашим співвітчизникам та іноземним друзям, фізичним особам та підприємствам! Але особливо зворушливо, коли кошти для тварин зоопарку перераховують діти. Учні 1 Beta класу TGI Academy (м. Ірпінь) під керівництвом куратора пані Марії Суходуб під час благодійного ярмарку, що проходив у школі, зібрали кошти на підтримку Миколаївського зоопарку. Дякуємо вам, хлопці і дівчата, за те, що ви долучились до такої важливої справи, як збереження живої природи! Ви – наше справжнє майбутнє, розумне, благородне і турботливе!
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/394635405_834146342049666_5379261494171245999_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/394631645_834146505382983_7013614448842745417_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/394624441_834146328716334_5659267334159234639_n.jpg)