Сьогодні у Миколаївському зоопарку відбулася показова годівля для групи сурікатів (Suricata suricatta) та носух звичайних (Nasua nasua).
Для тваринок спеціалісти зоопарку підготували різні коробки-«схованки», в які заховали лісових тропічних тарганів. Потім всі спостерігали за швидкими рухами та активною поведінкою тваринок в пошуках своєї здобиччі. Все це супроводжувалося лекцією, яку провели спеціалісти зоопарку, протягом якої можна було задавати питання та дізнатися багато нового і цікавого. Такий комплекс заходів спрямований на забезпечення зайнятості тварин, що утримуються в неволі.
Бажаючих послухати наступну лекцію, ми нагадуємо, що кожні вихідні зоопарк проводить рубрику "Пухнасті реабілітологи". Чекаємо усіх бажаючих о 14.00 на головній площі.
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/360135759_761071746023793_4596849861366766457_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/362262370_761071949357106_1777983832393733940_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/362250620_761072002690434_6897911035112399439_n.jpg)