Сьогодні в зоопарку була проведена надзвичайно цікава екскурсія з показовою годівлею далекосхідного леопарда. Наші відвідувачі дізнались багато фактів про великих котячих Миколаївського зоопарку та мали змогу поспостерігати за годівлею молодого самця леопарда на ім’я Алдан, що народився у нас 8 березня 2022 року. Нестандартна подача кормів (у закритій коробці, у підвішеному на мотузці, за яку смикала співробітниця, вигляді) дуже зацікавили молодого та активного кота. Сподіваємось, що Алдан залишився задоволений цікавою грою та смаколиками, а відвідувачам сподобалось дивовижне видовище!
Слідкуйте за нашими оголошеннями! Ми готуємо ще багато цікавого!
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/436210513_959925096138456_1441975649726358151_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/436266804_959925056138460_8684180998020682555_n.jpg)