Миколаївський зоопарк взяв участь у святкових заходах, присвячених 30-річчю незалежності України. Разом з іншими підприємствами міста ми представляли свою організацію під час виставки на вулиці Соборній. Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з цікавими відомостями про зоопарк та поспілкуватись з тваринами.
На території зоопарку працює святкова фотозона, проведена тематична екскурсія.
Зі святом, з Днем незалежності України!
![Независимось21](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%9D%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%8C21.jpg)
![Независимость21.3](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%9D%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C21.3.jpg)
![независимость21.2](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C21.2.jpg)