Незважаючи на похмуру, холодну, а подекуди і дощову погоду ми сьогодні провели цікавий просвітній захід для найвідданіших і найсміливіших поціновувачів тваринного і рослинного світу Миколаївського зоопарку. Під час екскурсії всі бажаючі змогли познайомитись з «квітами дракона» - величезними розкішними півоніями, а також зі справжнім маленьким «драконом» - хамелеоном. Також всім присутнім було запропоновано взяти участь у фотосесії серед чарівних квітучих кущів. Кульмінацією заходу стала годівля кольорових коропів кої. Сподіваємось, ми ще раз довели, що в нас поганої погоди не існує, в зоопарку завжди знайдеться щось цікавеньке!
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/438721081_964556919008607_2990294198052494385_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/438824983_964557169008582_4280568140529620807_n.jpg)