Ми продовжуємо показувати вольєри Миколаївського зоопарку, їх загальний вигляд, а також деталі: особливості декору, годівнички, елементи збагачення середовища, просвітницьку наочність тощо…
Комплекс вольєрів для великих копитних тварин, який у зоопарку називають «зубробізонник», побудований більше сорока років тому. Але й досі оригінальний дерев’яний будиночок виглядає досить красиво і стильно, за тваринами в цих вольєрах цікаво спостерігати, зручно фотографувати їх. Звичайно, за роки експлуатації цей комплекс доповнився різноманітними деталями, які ви можете побачити на наших фотографіях.
![Зубр31.12(2)](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%97%D1%83%D0%B1%D1%8031.12(2).jpg)
![Зубр31.12(3)](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%97%D1%83%D0%B1%D1%8031.12(3).jpg)
![зубр31.12](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%B7%D1%83%D0%B1%D1%8031.12.jpg)