Сьогодні наша країна переживає важкі часи, і люди, як ніколи раніше, потребують позитивних емоцій, які може подарувати лише справжня єдність з природою. Тому Миколаївський зоопарк продовжує проводити рубрику "Пухнасті реабілітологи", яка допомагає отримати гарні емоції як дітям так і дорослим. А хто ще не встиг завітати до зоопарку та поспілкуватися з тваринами- реабілітологами, чекаємо вас кожні вихідні на головній площі зоопарку.
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/362302612_761858399278461_8857618184733194398_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/362937829_761858269278474_5107290646086535647_n.jpg)