Щорічно 12 квітня відзначається неофіційне, але позитивне свято – Всесвітній день хом’ячків (World Hamster Day). Дата святкування обрана на честь дати початку одомашнення милих тваринок, що відбулося цього дня у 1930 році. Тоді зоолог Ізраїль Ахароні вирушив у поля на пошуки гризунів.
Зараз хомячки – одні з найпопулярніших домашніх тваринок. Ці тваринки – зручні в утриманні, адже вони не займають багато місця, і їх нескладно годувати. Також за ними дуже цікаво спостерігати. Чого варта лише звичка робити «хом’ячі запаси» за щічкою!
Поспостерігати за нашими хом’ячками ви зможете в середу, 14 квітня, під час онлайн-екскурсії, присвяченої домашнім улюбленцям. Слідкуйте за оголошеннями.
![хомяк](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D1%85%D0%BE%D0%BC%D1%8F%D0%BA.jpg)
![хомяк2](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D1%85%D0%BE%D0%BC%D1%8F%D0%BA2.jpg)