Сьогодні відзначається Всесвітній день вишиванки. Українська вишиванка – унікальний випадок в історії костюму, адже сьогодні вишиванка – це не тільки експонат в музеї або костюм актора на сцені. Традиційну вишиванка або її сучасні стилізації можна одягти на урочистості або на сімейну фотосесію, на роботу або на навчання.
Сьогодні юні біологи зоопарку з наукового товариства гуртку прийшли на заняття у вишиванках, адже у вишиванці можна також спостерігати за тваринами і ставити цікаві досліди зі збагачення середовища проживання наших мавпочок. Такі експерименти зі збагачення середовища корисні для тварин, пізнавальні і цікаві для юних науковців і наших відвідувачів.
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/347565662_6549591815074588_5525337904989778112_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/347780542_924471245335090_4372846952512828956_n.jpg)