Кожні вихідні в зоопарку проходять лекції-зустрічі з улюбленими тваринами. Сьогодні ми знайомилися з північними мавпами японськими макаками. Лектор розповів про особливості поведінки та утримання цих тварин, також було продемонстровано показову годівлю, в ході якої можна було поспостерігати за ієрархією цих мавп.
Слідкуйте за нашими анонсами, приймайте участь у наших заходах, ми завжди раді бути корисними для вас!
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/432223207_932216972242602_2074401577906260985_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/432232600_932216945575938_6110420411079435549_n.jpg)