Співробітник Миколаївського зоопарку, завідувач відділом орнітології Доновой Сергій Миколайович, святкує особливий ювілей – 25 років роботи в зоопарку!
Сергій Миколайович завідує складним відділом, в якому утримується безліч різноманітних птахів: величезні страуси і граційні фламінго, величні орлани і яскраві папуги, екзотичні рогаті ворони і ціле «лебедине озеро» водоплавних птахів та багато-багато інших. Він є кваліфікованим спеціалістом, знавцем біології птахів і особливостей їх утримання і розмноження, мудрим керівником, що вміло керує колективом. Під керівництвом Сергія Миколайовича відділ орнітології не тільки утримує цікаву колекцію пернатих, а й добився розмноження багатьох рідкісних видів.
Ми вітаємо Донового Сергія Миколайовича і бажаємо ще довгих років роботи в зоопарку і подальших успіхів в нелегкій, але важливій справі охорони природи!
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/402104542_849398127191154_521306051161713793_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/401419376_849398197191147_187420099447127966_n.jpg)
![](https://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/401455665_849398140524486_1477603283740821688_n.jpg)