День лисиці

1 листопада - День лисиці (Fox Day)

Сьогодні, 1 листопада відзначається День лисиці (Fox Day). Спочатку цей день був пов'язаний в Західній Європі з початком сезону полювання на лисиць, який чітко відрізняється від полювання на усіх інших видів тварин. Через його жорстокість і специфічність в Європі зменшилась чисельність популяції лисиці, і полювання на цих тварин було заборонено в багатьох країнах Європи (наприклад, в Англії заборону ввели в 2004 році).

Сучасне Свято Лисиці засноване з метою підвищення обізнаності про наслідки діяльності людини, а також заради збереження розмаїття тваринного світу.

Миколаївський зоопарк утримує цих симпатичних і популярних тварин.

На сьогоднішній день в одній частині вольєру мешкає найстарша лисиця Флейта 2013 року народження. ЇЇ знайшли жителі Миколаєва на вулицях міста і принесли до зоопарку 01.10.2014 року. Люди розповіли, що вона втекла із цирку, який приїхав з гастролями в місто. Лисицю ніхто не шукав, тому небайдужі мешканці міста і вирішили її зловити та принести до зоопарку.

В іншій частині вольєру мешкають 6 лисиць. Три з них принесені жителями міста Миколаєва – це самець Євсей та дві самочки Берта та Буся. Тут же мешкають діти Євсея та Берти, які народилися в зоопарку 19.04.2018 року - самець Синок та дві самочки Іскра та Норка. Відвідувачі завжди можуть побачити на експозиції Євсея та Бусю. А всі інші мешканці виходять з своїх нір ближче до вечора. Ось такі неймовірні життєві історії склалися у наших лисичок.

Дорогі відвідувачі, запрошуємо Вас відвідати Миколаївський зоопарк, де Ви зможете познайомитися поближче з героями всіх казок про тварин - лисичками…