День народження Ланка та Лоли

З Днем Народження, Ланк та Лола!

Сьогодні, 25 травня, у Миколаївському зоопарку свято, день народження у двох левів (Panthera leo) самця Ланка та самиці Лоли, яким виповнюється по 8 років! Народилися вони в Південній Африці, а поступили до нашого зоопарку в якості подарунку від приватної особи з м. Києва, 10.10.2016 року.

Наші іменинники контактні та ласкаві тварини до співробітників, добре впізнають тих людей, які за ними доглядають. Живуть вони справжнім левиним прайдом, разом з ними проживають їх діти Кім та Кора, які народилися 24 листопада 2021року.

Іменинник Ланк є справжнім вожаком свого прайду, але його син Кім при розподілі їжі намагається заявляти про свої права.

Не дивлячись на те, що Ланк та Лола виховувалися з місячного віку людьми, вони все ж таки не стали «плюшевими іграшками». Це справжні хижаки з природніми інстинктами.

Починаючи з 1974 року завідувачка відділу хижих тварин Бондаренко Т.Г. веде облік народжених в нашому зоопарку левенят. З того часу в Миколаївському зоопарку народилося 144 левеняти.

Один із перших досвідів штучного вигодовування левенят був описаний зоотехніком Миколаївского зоопарку Людмилою Юхимівною Нічиковою у 50-х роках XX сторіччя.

На честь свята співробітники зоопарку зробили показову годівлю для всієї царської родини, а всі відвідувачі, які завітали, мали змогу поспостерігати за поведінкою левів. А ще, у відвідувачів була змога прослухати цікаву та пізнавальну інформацію про іменинників та їхній прайд. Сподобалось не тільки глядачам, а й нашим котячим.

Працівники зоопарку щиро вітають нашу дружню царську родину з цим чудовим святом!