Калейдоскоп неймовірної краси

Рубрика «Калейдоскоп неймовірної краси» продовжує свою розповідь про рослини нашого дендропарку.

В зоопарку розквітли іриси. Прекрасні квіти всіх кольорів веселки (а саме так перекладається назва рослини) можна побачити біля вольєрів для птахів-некрофагів, а також поруч з вольєром для носух. За легендою, іриси з’явились з дрібних уламків різнокольорової веселки, що впала на землю. Кольорова гамма цих квітів дійсно вражає, адже в нас ви можете знайти іриси фіолетові і волошково-блакитні, білі і абрикосово-помаранчеві, жовті і темно-бордові!

А трохи далі від ірисової галявини, біля вольєрів для сервалів та каракалів, зараз можна знайти справжні квітучі рожево-бузкові хмари церциса канадського. Ці дерева зараз в самому розпалі цвітіння!

Також зараз в зоопарку квітне бузок. Хеномелес японський почав розпускати свої яскраві квіти помаранчево-персикового кольору. Біля вольєрів для вовків можна знайти квітучі кущі ксантоцераса, який садівники вважають одним із найкрасивіших декоративних чагарників. На багатьох клумбах зоопарку почали своє цвітіння ароматні ніжні конвалії. Зоопарк просто поринув у буйство барв і ароматів!