У морозний і вітряний день особливо приємно запросити гостей у тепле місце, де буяє зелень рослин та чути пташині співи. В експозиційному приміщенні відділу орнітології взимку можна не тільки зігрітися, а й побачити колекцію птахів, які тут зимують. Пелікани і чорні лебеді, птахи-носороги і чаплі, качки-мандаринки і вінценосні журавлі, яскраві папуги – це далеко не повний перелік птахів, яких зараз можна тут побачити. Цікавою локацію є також невелика експозиція «Нічний світ», де мешкають кажани і декілька видів сов.
На наших фотографіях ви можете побачити, як виглядає експозиційний зал відділу орнітології, особливості обладнання вольєрів, декору та просвітницької наочності, якою обладнане приміщення.
Запрошуємо в гості! Нагадуємо, що теплі експозиційні приміщення Миколаївського зоопарку вже відкриті для огляду!
![Рубрика дім22](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%A0%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%20%D0%B4%D1%96%D0%BC22.jpg)
![Рубрика дім22,3](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%A0%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%20%D0%B4%D1%96%D0%BC22%2C3.jpg)
![Рубрика дім22,4](http://zoo.nikolaev.ua/Media/files/filemanager/%D0%A0%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%20%D0%B4%D1%96%D0%BC22%2C4.jpg)